Адријана Кеш разголена во „жешка“ фотосесија: Високи чизми, мрежести чорапи и латекс (ФОТО)

0
164


 Македонската фолкерка Адријана Ацевска, попозната како Адријана Кеш има нова ултрасекси фотосесија. Пејачката добро знае дека само пеењето не е доволно и дека денес музиката не само со уши, туку се доживува и со очи, односно колку што се слуша, толку и се „гледа“.

Адријана замина на работна средба во студиото на уметничкиот фотограф и режисер на видеоспотови  Драган Ристевски (ДРД медиа), па оттаму излегоа фотографии со освежен изглед кој буди пориви во новата еротска фотосесија,сексапилот на пејачката кој секако, е „пуштен на најјако“!

Во високи чизми и мрежести чорапи… Секси боди со длабоко деколте…  Или латекс комбенизон. „Садо-мазо“ понуда, Андријана ги истакна атрибутите.

 „Очите ја кажуваат вистината, кога се друго е лага“ – пишува Адријана, потенцирајќи познат цитат покрај една од фотографиите.

Извор: Вистина.мк

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here