Ава Карабатиќ заврши со турски манекен в кревет: „Ова момче најдоброто што сум го имала досега“

0
105


Откако не успеа да мине како независен претседателски кандидат на изборите, и не стана новата претседателка на Хрватска, старлетата Ава Карабатиќ си фати ново момче.

Старлетата се впушти во романса со еден познат турски манекен, па веднаш ги извести следбениците на Инстаграм дека спиела со него и откри пикантерии.

– „Се чувствувам и тажна, а исто така и среќна… Зошто? Јас не сум светица, ниту сум оноа – другото… Јас и Калед не можевме да чекаме, затоа што се случи моментот, а кога се случи моментот ништо не е толку „тврдо“ за да те спречи… Освен…Ако чекавме да не го сториме тоа пред брак, можевме. Дали го заведов? Можеби! Но, тој ја прифати играта, и ете, се случи… Она што денес дефинитивно го сфатив е дека ова момче е најдобриот в кревет што сум го имал досега. Те сакам“ –  напишала Ава.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here