23 C
Skopje
Friday, August 23, 2019

Популарни

10.000 војници ќе бидат распоредени во Скопје, снајперисти на секој чекор,...

10.000 војници ќе бидат распоредени во Скопје, снајперисти на секој чекор, доаѓа Владимир Путин… 10.000 војници, исто толку полициски службеници, голем број снајперисти, лично обезбедување...

Ремек делата направени од коса на фризерката од прилепско се појавија...

Светлана Зуламовска Гроздановска е долги години фризер и шминкер во Кривогаштани. Долги години успешно ја работи својата работа, ги исполнува желбите за убав изглед...

Додека бил директор, склучил договори со работници за веќе извршени работи...

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп поднесе кривична пријава против З.Р.(60) од Прилеп поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело ,,злоупотреба на...

Свет

Спорт

Тенологија

10,334FansLike
30FollowersFollow

Фитнес и Вежбање

- Advertisement -
loading...

Родители и Деца

Живот

LG V40 ThinQ: Отпакување и први импресии

LG конечно го претстави следбеникот на V30 - V40 ThinQ. По чекорите на G серијата, како и секоја година, новиот V уред го...